מדפסות לייזר

מדפסות לייזר – פתרון חכם למשרד ולבית

גסטטנרטק בע”מ הינה החברה המובילה בשיווק מדפסות לייזר, מדפסות משולבות ומכשירים משרדיים מתקדמים נוספים העומדים בדרישות המשרד המודרני. באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מדפסות צבעוניות או שחור-לבן איכותיות, רב תכליתיות ובעלות ביצועים מרשימים ביותר.

לחצו כאן לקבלת שירות ויעוץ מקצועי 

להזמנות ויצירת קשר השאירו פרטים:

צור קשר

מוקד מכירות ארצי: 6336*

מוקד שירות תל אביב:
03-5657777

מוקד שירות ירושלים:
02-6400788

מוקד שירות חיפה והצפון:
04-8620503

מוקד שירות באר שבע והדרום:
08-6272076

דרושים

בגסטטנרטק

לחברת גסטטנרטק דרושים/ות אנשי תמיכה במרכז ה- HELP-DESK למתאימים/ות תינתן הכשרה במקום.

המשרה מתבצעת באיזור המרכז.

דרישות:
ידע במחשבים
ידע במערכות הפעלה + רשתות
ידע במערכות הדפסה

המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

40019001

כל היתרונות של מדפסות לייזר

מחיר אטרקטיבי – מדובר במכשיר אחד בעל פונקציות שונות, כגון: סריקה, צילום, הדפסה ולפעמים גם שליחת פקס. הוא מאפשר לנו להימנע מקנייה של מכשירים שונים המיועדים לפונקציות אלה. מכשיר אחד עולה פחות בהשוואה לרכישה של כמה מכשירים.

חיסכון במקום – מדפסת לייזר משולבת מונעת רכישה בזבזנית של מכשירים שונים המיועדים לפונקציות שהיא ממלאת, ובכך מהווה פתרון מושלם עבור כל מי שמעוניין לנצל את השטח שברשותו באופן מקסימלי.

חיסכון בזמן – אם בעבר היינו צריכים לגשת לדואר כדי לצלם מסמך כלשהו או על מנת לשלוח פקס, הרי שבאמצעות מדפסת לייזר המשימות האלה הופכות להיות פשוטות ונגישות יותר, כיוון שלא צריך לצאת מהבית או מהמשרד.

שמירה על איכות הסביבה – מכשירים מכניים נוטים להתקלקל במהלך הזמן. כאשר משליכים אותם, למעשה גורמים לזיהום סביבתי. לכן, כאשר מחליפים מכשיר ישן בחדש פחות מזהמים את הסביבה בהשוואה להחלפת מספר מכשירים.

 

4 טיפים לבחירת מדפסות לייזר

מה היתרון של מדפסות לייזר, והאם נכונה השמועה שכאשר הן צבעוניות המחיר של חומרי הגלם עולה עד כדי כך שעדיף לחזור למדפסות דיו? מתי זה לא נכון, ובכל זאת עדיף להסתמך על טונר לייזר צבעוני? מה מחדשות לנו מדפסות לייזר עדכניות של 2018/9?

נתחיל במסקנה ראשונית שעשויה לחסוך לכם הרבה זמן ומחקר: ללא קשר לשימוש המיועד למדפסת, ולהיקף ההדפסה שתצרכו, אם אינכם זקוקים כלל להדפסת צבע – תהיה מדפסת הלייזר השחור-לבן עדיפה על מדפסת הזרקת דיו. מדוע? משום שטונר שחור לבן יקר רק במעט ממחסנית דיו צבעונית ויש חברות אצלן הטונר ממש שקול במחיר. יחד עם זאת, הטונר מחזיק לזמן רב בהרבה, ולכן במבחן התוצאה הוא יותר זול. מעבר לכך, ההדפסה אינה יוצרת פלט מרוח, אלא מופקת יבשה מרגע יציאתה מחריץ פלט המדפסת.

יחד עם זאת, אם יצאתם מהשוק הקמעונאי לעבר התרחבות למשרד הבינוני והגדול, צפוי שכמות ההדפסות שלכם תגבר: יש יותר דיווחים לרשויות המס, שחלקם עדיין נדרשים בכתב, יש לא מעט חוזים, הזמנות והצעות מחיר שחלק לא מבוטל מאנשי הקשר יבקשם מודפסים ולא מבעד למסך, ולכן יש לייעל את ההדפסה. במקרה כזה, אין מנוס ואולי תצטרכו לקחת בחשבון גם מדפסות לייזר צבעוניות, שכן היקף ההדפסה הגדול הופך אפילו אותן לכדאיות יותר ממדפסות הזרקת דיו שיכולות לסיים את חייה של מחסנית בודדת ב- 2-3 ימים אם היקף ההדפסה גודל למעל רמה מסוימת.

העדיפו מדפסות לייזר בעלות כושר הדפסת מסמכים רבים בדקה בודדת

כמות הדפסת המסמכים לדקה היא נתון חשוב שמשליך על טיבה של המדפסת. כך, למשל, מדפסת משובחת כמו האימג’קלאס MF8280CW של CANON מסוגלת להפיק 14 פלטי הדפסה צבעוניים בדקה! כמות הדפסתם של המסמכים לדקה מאד משמעותית עבורכם משום שאז המדפסת אינה רק כלי לחיסכון בקניית חומר גלם חדש (דיו שהיה נגמר בתוך ימים ספורים) אלא גם כלי שחוסך בזמן המתנה. כל מסמך מופק בזמינות וביעילות חסרת פשרות וזמן, כידוע, שווה כסף.

חתרו להצבת מדפסות לייזר החוסכות במשאבי הדפסה

חיסכון במשאבי הטונר עצמו ומשאבי חשמל מסייעים בהורדת רף צריכת ההדפסה שלכם, משום ששני חומרי הגלם העיקריים: חשמל וטונרים – מצטמצמים ברמת הצריכה הודות למכשיר חסכוני. במאה ה- 21 חיסכון זה כבר מזמן לא שם קוד למכשיר גרוע. ההיפך הוא הנכון. מכשירים איכותיים הם אלה שבדרך כלל מכילים מנגנוני חיסכון במשאבים.

חיבור למכשיר הדפסה מרחוק (דרך הרשת) – יתרון

זה אמנם לא מעיד על טיב ההדפסה, אך בהחלט מעיד על הנגישות אליה. כאשר המדפסת מכילה כרטיס רשת פנימי המסוגל לתקשר בוויי פיי עם הרשת האלחוטית שלכם, ההדפסה יכולה להתבצע מכל מקום בו יש קליטת רשת, ללא צורך בחיבור מדפסת-מחשב. בכך, יכול הצרכן להדפיס ממחשבו האישי מבלי להגדיר את המדפסת בכונן שלו.

מדפסת לייזר התומכת בבלותות’ – יתרון נוסף

בעוד מדפסת וויי פיי מחייבת חיבור לרשת הפנימית, מדפסת בלותות’ לא מחייבת כלל חיבור אינטרנטי, אך במחשב או המכשיר ממנו החומר מודפס צריך להיות התקן בלותות’. על אף כי הטכנולוגיה נחשבת לוותיקה, ישנן לא מעט מדפסות מהדור החדש המכילות פיצ’ר זה שמסייע בעיקר בעסקים בהם פועלים מחשבים ניידים וטאבלטים – שרובם מכילים בלותות’, כמו גם סמארטפונים התומכים בתכונה זו באופן מובנה.

חברת גסטטנרטק – פתרונות מתקדמים בתחום הצילום וההדפסה

חברת גסטטנרטק הנה חברת בוטיק לייעול ההדפסה והצילום המשרדי. לחברה – מחלקה טכנית שתסייע לכם לפתור בעיות במדפסות הלייזר שלכם, ותבצע את הנדרש על מנת שמערך ההדפסה שלכם יעבוד כנדרש בכל עת.

החברה מבצעת עדכוני קושחה, כמו גם עדכוני תוכנה, ומסייעת ללקוחות להתגבר בקלות רבה על בעיות הדפסה, אם וכאשר אלו עולות. החברה מעניקה גם שירות ייעוץ המתעל את פתרון ההדפסה הטוב ביותר ללקוח העסקי – על פי צרכיו.

ליצירת קשר עם נציגינו בנושא מדפסות לייזר, צרו קשר!

צור קשר

מוקד מכירות ארצי: 6336*

מוקד שירות תל אביב:
03-5657777

מוקד שירות ירושלים:
02-6400788

מוקד שירות חיפה והצפון:
04-8620503

מוקד שירות באר שבע והדרום:
08-6272076

דרושים

בגסטטנרטק

לחברת גסטטנרטק דרושים/ות אנשי תמיכה במרכז ה- HELP-DESK למתאימים/ות תינתן הכשרה במקום.

המשרה מתבצעת באיזור המרכז.

דרישות:
ידע במחשבים
ידע במערכות הפעלה + רשתות
ידע במערכות הדפסה

המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.

40019001

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.