מדפסות לייזר מומלצות לשנת 2019

יותר ויותר נוהגים לעשות שימוש בטכנולוגיית שימוש הדפסה באמצעות מדפסות לייזר.

על אף המדפסת הרגילה והפופולרית בשימוש ביתי, הירידה במחירי מדפסות הלייזר בנוסף למגוון הרחב של מדפסות לייזר קטנות וקומפקטיות, הפכו את המדפסת הזו, לבחירה האידיאלית והמשתלמת ביותר עבור הדפסה בבית או בעסק.

מדפסת לייזר מומלצת לשנת 2019

מדפסת לייזר זו מדפסת שלמעשה פועלת על אבקת טונר.

המעבד שיש בתוכה מקבל פקודה של הדפסה שמועברת באמצעות המחשב ומהמדפסת מתרגמת אותה על ידי טונר לכדי הדפסה איכותית ומדויקת.

מדפסת הלייזר מתאימה מאוד לכל מי שמדפיס כמות גדולה ומסחרית של הדפסות כמו במשרדים של עורכי דין מוסדות ממשלתיים ובירוקרטיים ועוד.

מדובר אם כן במדפסת איכותית ועמידה במיוחד שמחזירה את ההשקעה שלה תוך זמן קצר.

לקראת השנה החדשה, שנת 2019 – יצאו דגמים חדשים של מדפסות לייזר שמספקים את כל הפונקציות היעילות וגם את הנראות המתאימה לכל משרד חדשני.

מדפסות לייזר בעלות יתרונות רבים

מדפסות לייזר לשנת  2019 הן מדפסות מעוצבות שמשתלבות עם הסביבה שלהן, הן אינן מגושמות ולא תופסות נפח בחלל.

היתרון הבולט של מדפסות לייזר הוא – המהירות, מדובר במדפסת מהירה יותר ממדפסת בטכנולוגיה אחרת ויתרון נוסף, הוא  בעמידות הרבה בכל פקודה של הדפסה גדולה ומסיבית.

כמו כן, לא מדובר במדפסת שדורשת תחזוקה מיוחדת, מדפסות לייזר, לעומת מדפסות אחרות, הינן שקטות וחרישיות וניתן לעבוד לצדן בזמן שהן תדפסנה כמויות של דפים ללא כל הפרעה ובלי שתחושו בכך.

בטרם תרכשו מדפסת לייזר יש לבדוק מה הצרכים שלכם ומה כמויות הדפים שאתם זקוקים להדפיס בממוצע מדי חודש על מנת שתבחרו את המדפסת המתאימה ביותר לכם ביותר.

כל היתרונות של מדפסת לייזר

מדפסת משולבת – מדפסת זו חוסכת במכשירים בכל מה שקשור למיכון משרדי ואוגדת בתוכה כמה פונקציות. במקרים בהם יש צורך גם בפעולות סריקה, שליחת פקס וגם הדפסה ניתן היום לרכוש מדפסת לייזר משולבת.

חדות ההדפסה – במדפסת לייזר ההדפסה יוצאת חדה ומובנת, במידה ומדובר בהדפסות של צ’קים ומסמכים רפואיים, חשוב שאיכות הכתב תהייה ברורה וחדה, מדפסת לייזר מאפשרת את זה.

הדפסה צבעונית – יתרון בולט של מדפסות הלייזר יהיה בטיב ההדפסה הצבעונית, כל הדפסה צבעונית שיוצאת ממנה היא איכותית וחדה והצבעים בה לא נמרחים, זאת להבדיל ממדפסת בהזרקת דיו.

אורך חיי הטונר – גם הטונר במדפסת לייזר מחזיק לאורך זמן ומאפשר תפוקה הרבה יותר גדולה של הדפסות. מדפסת דיו תתאפיין במכל דיו קטן שמחזיק תקופה קצרה ומאפשר כמות מועטה של הדפסה.

עלויות – גם במחיר ההדפסה יש הבדל, מדפסת לייזר זולה יותר מאשר הדפסה במדפסת הדיו וזאת ביחס לכמות הדפים שהיא מסוגלת להדפיס.

אמינות – למדפסת לייזר אמינות גבוהה יותר מזו של מדפסת דיו הנבחן במספר תקלות קטן יותר ממדפסת הדיו ובהדפסה שקטה יותר.

מדפסות לייזר מומלצות לשנת  2019

 

samsung ml 4020nd מדפסת לייזר אישית

מדפסת רשת לייזר מהירה שמתאימה לצרכים של משרדים קטנים או לבית. יתרונותיה במהירויות ההדפסה וכן באיכות ההדפסה.

samsung ml 4020nd מדפסת לייזר אישית

samsung ml 4020nd מדפסת לייזר אישית

Samsung ML 4510nd מדפסת לייזר 

מדפסת לייזר שמדפיסה שחור לבן, מדובר במדפסת חזקה במיוחד ומהירה שמנפיקה עד 43 דפים לדקה. מתאימה למשרדים בהם יש צורך בכמויות רבות של הדפסה כמו משרדי עורכי דין, רואי חשבון וכו’.

Samsung ML 4510nd מדפסת לייזר

Samsung ML 4510nd מדפסת לייזר

Xerox C 600 מדפסת לייזר צבעונית מסיבית 

 מדפסת לייזר צבעונית חדשה. יתרונותיה הן במהירות הגבוהה – 53 דפים בדקה והן באפשרותה להדפיס גם שחור לבן וגם צבעוני. מדובר במדפסת חדישה במיוחד שמספקת איכות הדפסה גבוהה במיוחד ומיועדת לעומסים רב.

Xerox C 600 מדפסת לייזר צבעונית מסיבית

Xerox C 600 מדפסת לייזר צבעונית מסיבית

Samsung ML 6510ND מדפסת לייזר מסיבית

מדפסת לייזר שחור לבן מהירה במיוחד שמתאימה למקומות גדולים כמו מוסדות או משרדים בירוקטרטיים בהם כמויות ההדפסה הינן מרובות, כשמדובר במדפסת שמצליחה להנפיק 62 דפים לדקה, עם דופלקס וכרטיס רשת מובנה ואפשרות להוסיף דיסק קשיח.

 

Samsung ML 6510ND מדפסת לייזר מסיבית

Samsung ML 6510ND מדפסת לייזר מסיבית

איכוויות גבוהות

לא בכדי משרדים רבים יעשו שימוש במדפסת הלייזר בגלל היתרונות הרבים וטיב הדפסה הגבוה.

איכות הטקסט בהדפסת לייזר יוצאת באיכות מושלמת ועולה הרבה על סוגי מדפסות אחרות, היא מפיקה איכות שהיא חדה ואיכותית, בייחוד כשמדובר בתוכן חשאי או רגיש כגון מרשמים, פסקי דין ודוחות מספריים ועוד.

מדפסות לייזר 2019

מדפסת לייזר 2019 מומלצת למשרדים לרבות במקרים של שדרוג מיכון משרדי מקצועי כמו מנהלת החשבונות שדרוש לה מדפסת מהירה וחזקה, עם האופציה שמאפשרת הדפסה של צ’קים וחשבוניות.

במידה ומדובר במחסן גדול ומסיבי או מוסך שיש בו הרבה לכלכוך ואבק נחפש מדפסת שהיא עמידה ועטופה הרבה יותר, שיכולה לעמוד בתנאים קשוחים, או מדפסת בעלת מכסה עליון שהוא עמיד בפתיחתה שלו ובסגירה.

בחירה של מדפסות לייזר לפי כמות ועומס של העבודה

עבור מדפסות שמיועדות למשרד עם כמות הדפסה שלא עולה מ- 2500 הדפסות לחודש יכולה להתאים מדפסת לייזר brother 2360 וגם מדפסת לייזר משולבת brother 2700dn.

מדפסת לייזר עבור משרד גדול יותר שכמות ההדפסה לא עולה מעל 5000 הדפסות בחודש תתאים לו מדפסת לייזר samsung 3820 או מדפסת לייזר משולבת brother 5750.

עבור משרד אשר נדרש נדרש להדפיס כמות שעולה מעל 5000 ומגיעה ל10000 הדפסות לחודש מומלץ לרכוש את מדפסת לייזר lexmark 811DN או מדפסת לייזר משולבת samsung 4583fx.