מדפסות משולבות מומלצות לשנת 2019

כל בעל עסק יודע שנוחות ויעילות אלו פרמטרים להצלחה בכל מה שקשור למיכון משרדי. כל אותן מכונות שסובבות אותנו בעסק כגון מדפסות, מגרסות וכו’ צריכה להיות נוחות ויעילות ולספק לנו את התוצאה הטובה ביותר כשמדובר בהדפסה ושירותי סריקה וכו’.

כשמדובר במדפסות לעסק שלנו יש לעשות שיקול נכון ולבחור את המדפסת הכי יעילה והאיכותית שתואמת את כל הפונקציות והטכנולוגיות החדשניות, וכאלה בדיוק תוכלו למצוא ממש עכשיו לרגל כניסתה של השנה האזרחית החדשה – 2019.

מדפסות משולבות מומלצות

מדפסות מגיעות במגוון של גדלים, צורות ופונקציות, לרבות כשמדובר במדפסת משולבת שמאפשרת כמה פעולות בו זמנית. אם אתם מנהלים עסק אתם בטח שואלים את עצמכם “איזו מדפסת תתאים לכם השנה?” מדפסת שהיא תשדרג את העבודה בעסק ותהייה נוחה לכל העובדים שלכם.

מומלץ שהמדפסת תהייה לייזר, שיכולה להגיע גם כמדפסת רגילה וגם כמדפסת משולבת אך הכי נכון ויעיל לרכוש מדפסת משולבת אם כבר משקיעים ורוצים ליהנות משלוש ציפורים לפחות במכה אחת.

חיסכון זה שם המשחק

כל חוזה, מסמך, קבלות והסכמים מודפסים מדי יום ועדיין קיים צורך לתעד את כל פעולות העסק על ידי דפוס. מכיוון שהכמות רק עולה, ייצרו בשנים האחרונות מדפסות משוכללות שמאחדות את כל הצרכים של המשרד והופכות את שגרת העבודה להרבה יותר אפקטיבית. כשבוחרים להשתמש במדפסת משולבת, יוצרים מיד סביבת עבודה מאורגנת, יעילה ונגישה לכולם.

מדפסת משולבת כוללת בתוכה:

הדפסה – הדפסה חדה ומהירה של עשרות דפים בדקה.

פקס – אפשר לשלוח פקס באמצעותה וקיימת גם פונקציה Fax to Mail שכך אפשר לשלוח פקס למייל.

סריקה – סריקת מסמכים מהירה שניתן גם לשמור תיעוד מקורי שלהם.

צילום – צילום מהיר של עשרות דפים בדקה.

העסק שלכם זקוק למדפסת משולבת

כשאתם מגיעים לבחור את המדפסת ברור כבר כי מדפסת לייזר תהייה הרבה יותר יעילה ואיכותית כיוון שהיא מדפיסה כמויות דפים במהירות גדולה הרבה יותר מהמדפסת הרגילה, אך גם העלות של מדפסות משולבות בימינו לא גבוהה במיוחד, והעסק שלכם, שוודאי כל הזמן דבק בחידושי הטכנולוגיה, לא רוצה להישאר מאחור ומעוניין תמיד להתקדם ולהתייעל.

רוב העסקים היום טוענים באופן גורף שמדפסות משולבות מומלצות לעסק שלהם יותר מכל מדפסת אחרת. זה הרבה יותר נוח כשהכל מתנהל בתוך מכשיר אחד כשפרושות בפניכם כל הפונקציות הנדרשות.

מדפסת שמחזיקה לשנים

מחשבה שעשויה לעלות בעת רכישה של מדפסת היא – איזו חברה שמייצרת מדפסות מומלץ יהיה לבחור. הרבה חברות היום מתחרות על דגם או מכשיר מסוים ואיך נדע מה הכי טוב עבור העסק שלנו שיחזיק לאורך שנים ויעמוד בקיבולת הדפסה הגדולה של החברה ויספק אחריות לאורך זמן.

יש היום מגוון שלם של חברות אמינות שמייצרות מדפסות איכות ונמכרות במחירים אטרקטיביים במיוחד. להלן טיפים לבחירת מדפסת איכותית לשנת 2019 שתתאים לעסק שלכם.

יעילות – מדפסות לייזר בעלות כושר הדפסה

ידוע כי אחד הנתונים החשובים שלנו במדפסת לייזר יהיה כמות הדפסת המסמכים בדקה. כך, למשל, מדפסת איכותית כמו האימג’קלאס MF8280CW של CANON תוכל להפיק 14 פלטי הדפסה צבעוניים בשישים שניות בלבד! הכמות של ההדפסה בזמן של דקה היא קריטית כי היא חוסכת גם חומרי גלם וגם זמן המתנה משמעותי ביותר. חומר גלם הוא הדיו שיכול להיגמר מהר, וכאן יש חיסכון גדול בחומר הגלם. כל הדפסה שלכם תופק בזמן מינימלי וביעילות גדולה ששווה לכם הרבה כסף.

חיסכון – מדפסות לייזר שחוסכות במשאבי הדפסה

היום חיסכון הוא אחד היתרונות הגדולים בכל מה שקשור לחשמל ואנרגיה. מכשיר איכותי יימדד לפני הכל במנגנוני החיסכון שלו במשאבים ובתרומה לסביבה. חיסכון במשאבי הטונר עצמו ובכל משאב שהוא צורך חשמל יסייע בהורדה של רף הצריכה בכל הדפסה שלכם, מכיוון שני חומרי הגלם – חשמל וטונר יצטמצמו משמעותית ברמת הצריכה בגלל מכשיר חסכוני ויעיל.

חיבור למכשיר הדפסה דרך הרשת

לא תמיד הכל קשור ותלוי רק באיכות של ההדפסה במדפסת שלכם, גם נגישות ונוחות עבודה היא פרמטר לא פחות חשוב וודאי כשמדובר בעסק שלכל אחד צריכה להיות גישה למדפסת. בזמן שמדפסת יש בה כרטיס רשת שהוא פנימי שיכול לתקשר ב- WIFI עם הרשת האלחוטית בעסק או בחברה, ההדפסה תוכל להתבצע למעשה מכל מקום בו יש קליטה של רשת, בלי שום צורך בחיבור מדפסת למחשב (מה שתמיד היה נהוג).

כך בעצם, יכול כל אחד להדפיס מהמחשב האישי ללא צורך בהגדרה של המדפסת בכון שלו האישי.

מדפסת לייזר משולבת שתומכת בבלותות

בעוד מדפסת WIFI דורשת חיבור לרשת הפנימית, מדפסת בלותות’ לא דורשת כלל חיבור לאינטרנט, אך בכל מחשב ממנו נבקש להדפיס את החומר צריך להיות לה התקן בלותות’. למרות שנדמה כי מדובר בטכנולוגיה מוכרת, יש היום הרבה מדפסות לייזר משולבות חדשות שמכילות את ההתקן, מה שמאוד מסייע במקומות עבודה ששם מתנהלים באמצעות טבלט או מחשבים ניידים או אפילו סמארטפונים וכל אלה תומכים בתכונה זו באופן מובנה.

מדפסות משולבות מומלצות לשנת 2019

SLM4070 A4 מדפסת משולבת סמסונג – מדובר במכונת צילום בשחר לבן שכוללת בתוכה גם מדפסת רשת, סורק רשת צבעוני וממשק פקס. מכונה שבנויה בצורה דקורטיבית וקומפקטית ביחס לכל הפונקציות שהיא מספקת והיא מתאימה לסביבה משרדית קטנה. היא מספקת 40 דפי הדפסה בדקה.

מדפסת משולבת סמסונג SLM4070 A4

מדפסת משולבת סמסונג SLM4070 A4

מדפסת משולבת INEO 454E A3 – מדובר אם כן בדור החדש של מכונות משולבות ואיכותיות במיוחד בשחור לבן. מכונה זו נחשבת למהירה ומסיבית במיוחד שכוללת בנוסף למכונת צילום, מדפסת רשת לייזר, סורק צבעוני רשת מהיר מאוד ושרת מסמכים. למכונות גם קיים אופציה לשליחת פקס חזק מאוד.

המכונה משלבת מהירות ואיכות הדפסה גבוהה מאוד עם ביצועים מעולים להפקת כל סוגי המסמכים הנדרשים למשרד. הדפסה ברזולוציה הרבה יותר גבוהה וסריקה מהירה יותר.

מדפסת משולבת INEO 454E A3

מדפסת משולבת INEO 454E A3

מדפסת משולבת XEROX B 8075 A3 – הדור החדש של מכונות שחור/לבן משולבות. מדובר במכונה מהירה מאוד- 75 דפים לדקה, מכונה מסיבית שכוללת בנוסף למכונת צילום, מדפסת רשת לייזר, סורק צבעוני רשת מהיר מאוד ושרת מסמכים. למכונה יש גם אופציה לשליחת פקס.

המכונה משלבת איכות ומהירות הדפסה גבוהה מאוד, עם ביצועים מעולים להפקת כל סוגי המסמכים הנדרשים למשרד.

מדפסת משולבת XEROX B 8075 A3

מדפסת משולבת XEROX B 8075 A3

מדפסת משולבת צבעונית clx 8650 A4- מכונת צילום צבעונית רב-תכליתית מהירה מאוד – 48 העתקים לדקה, לנייר בגודל A4, להפקת כל סוגי המסמכים המשרדיים הנדרשים למשרד המודרני.

המכונה כוללת: צילום בצבע, מדפסת רשת צבעונית וסורק רשת צבעוני, עם דופלקס ומזין מקורות חד או דו-צדדיים, ופקס כאופציה. אפשר לסרוק על או להדפיס מ – דיסק און קי.

למכונה יש צג מגע צבעוני גדול המאפשר הפעלה פשוטה ואינטראקטיבית כמו ב-בסמארטפון. המכונה מפיקה צבע ברמה מאוד גבוהה.

מדפסת משולבת צבעונית clx 8650 A4

מדפסת משולבת צבעונית clx 8650 A4