מדפסות משולבות מומלצות לשנת 2018

המדפסות של היום מספקות מענה מצוין למשרדים ולבתי עסק שונים, כמו גם לאנשים פרטיים, ובניגוד לעבר הן איכותיות ועמידות הרבה יותר. אם עד לפני מספר שנים הוצע לנו מספר מצומצם מאד של דגמי מדפסות משולבות, הרי שכיום הסיפור הוא אחר והשפע הוא בלתי רגיל.

בחירת המדפסת המתאימה היא משימה לא קלה, המצריכה התייחסות לפרמטרים רבים, לרבות הצרכים וגם המחירים. יש לבחון לעומק כל דגם, להבין לעומק את המאפיינים שלו ולבדוק מהם יתרונותיו, בהשוואה ליתרונותיהם של הדגמים האחרים. אילו מדפסות מומלצות השנה? הנה סקירה על כמה מהן וטיפים חשובים לסיום.

משולבת צבעונית A4 – XEROX C 605 X

כאשר מחפשים פתרונות מיכון משרדי, יש לקחת בחשבון גם את המדפסות. המדפסות המשולבות של XEROX ידועות כאיכותיות מאד, כאלו שמחזיקות מעמד לאורך שנים ארוכות. מדפסת מסוג זה, מדפסת פופולארית ואהובה מאד על בתי עסק רבים, היא מדפסת ALL IN ONE.

המדפסת מדפיסה במהירות של 53 דפים לדקה, הדפסת הדפים היא בשחור לבן ואילו מכונת הצילום שבה מצלמת בטבע. היא כוללת גם מדפסת לייזר צבעונית ואף סורק צבעוני רשת.

איכות ההדפסה ברמה גבוהה מאד וביצועי המדפסת מעולים.

עלות הדגם נוחה מאד למתעניינים והיא נפלאה הן לצרכים משרדיים, היכן שנוהגים להדפיס ולצלם לא מעט דפים והן במקומות בהם תדירות ההדפסה והצילום הן נמוכות יחסית.

מדפסת משולבת צבעונית XEROX C 605 X A4

מדפסת משולבת A3 –  XEROX B 7030

מדפסת מסוג זה, גם של חברת XEROX המוכרת היא בין המובילות לשנת 2018 ולא בכדי נחשבת גם למומלצת מאד.

מדפסת זו משלבת בין מדפסת, מכונת צילום ומכשיר פקס ויתרונה הבולט הוא גודל הנייר, שאותו היא מפיקה. מדובר בשטח הדפסה של בין A3 ל – A6, מה שהופך אותה מצוינת כמדפסת או כמכונת צילום למשרדי אדריכלים ומהנדסים לרוב.

דגם זה של מדפסת נחשב למהיר מאד והאפשרות ליהנות גם ממכשיר פקס הופך את הדגם לשימושי במיוחד.

איכות ההדפסה של המדפסת היא גבוהה מאד וביצועיה אינם מביישים את החברה האחראית על כך.

רזולוציית ההדפסה של המדפסת גבוהה גם היא – במקום 600dpi מדובר ב – 1200dpi, מה שהופך את ההדפסה עצמה לכזו שהינה באיכות גבוהה הרבה מאד מהממוצע.

יש למדפסת המשולבת הזו זיכרון גדול וגם צג הפעלה הזהה לזה של הסמארטפון.

מדפסת משולבת צבעונית XEROX C 7030 A3

מדפסת משולבת שחור לבן A4 – סמסונג SLM4583

למעוניינים לחסוך בהוצאות ההדפסה והצילום, המדפסת הבאה היא פתרון נהדר. סמסונג ידועה כיום כאחת החברות המובילות בתחום המדפסות.

המדפסות של סמסונג, לרבות דגם זה, נחשבות לאמינות מאד וגם לאיכותיות.

מדפסת משולבת שחור לבן SLM4583 היא מדפסת מהירה, הכוללת ממשק מיוחד של מדפסת רשת וגם סורק רשת ואף דופלקס צדדי, המזין את הנייר.

יש למדפסת מסך מגע, ההופך את השימוש בה לפשוט וקל מאד והיא יכולה לשרת בהצלחה צרכים משרדיים רבים מאד.

המחיר שלה נוח והיא ללא ספק פתרון מושלם לאלה שאיכות חשובה להם.

מדפסת משולבת SLM4583 A4

טיפ לסיום

לא משנה באיזה דגם אתם בוחרים, כדי לוודא שאכן בחרתם נכון, חשוב שתגדירו תחילה את הצרכים שלכם: מה צפויה להיות תדירות השימוש שלכם ושל העובדים שלכם במדפסת? מהו התקציב שלכם? היכן אתם רוצים למקם אותה ועוד. לאור מגוון הדגמים הרב ולאור האפשרויות השונות, התמקדות בצרכים השונים תעזור לכם במשימה ותאפשר לכם לאתר במהרה את הדגם המתאים.

פנו למומחים בתחום, לחנויות המתמחות בממכר מיכון משרדי ואל תתפשרו על האיכות.