מדפסות משולבות

מתעניין ברכישת מדפסות משולבות  למשרד ולעסק? הגעת למקום הנכון!
גסטטנרטק  מגוון רחב של מדפסות משולבות מסוגים שונים, 
לחץ כאן לפרטים נוספים

מגוון מדפסות משולבות עולם של פתרונות חכמים בכף ידך

ברוך הבא למילה האחרונה בתחום המיכון המשרדי. אנו בגסטטנר-טק נשמח להזמין אותך לבקר במשרד העתיד ולהכיר לך את המיכון המשרדי שיאפשר לך לקחת את העסק שלך אל המחר.

עם מגוון הפתרונות החכמים שלנו נמנות גם מכונות שכפול (מכונות צילום) בעלות יכולת צילום בצבע ושחור לבן, מדפסות לייזר, מכשירי פקס, מגרסות סורקים, מדפסות משולבות ועוד.

אנו מתמחים בהתאמה ובשיווק של מכשירים משולבים, אשר מעניקים שורה של פתרונות במכשיר אחד, קומפקטי וזול יחסית. עם סוג זה נמנות מדפסות משולבות – מכשירים חכמים ומתקדמים המשלבים מדפסת צבעונית או מדפסת שחור-לבן, סורק איכותי, מכונת צילום ולעתים גם פקס.

יתרונן של מדפסות משולבות

יתרונן של המדפסות המשולבות אותן אנו משווקים הוא רב וניתן לחלקו לשלוש רמות: 

שימוש במדפסות משולבות = חיסכון בכסף

השילוב של מספר סוגים של מיכון משרדי במכשיר אחד מאפשר חיסכון משמעותי בעלות הרכישה של מספר מכשירים. בעבר שילוב מסוג זה היה בעייתי, שכן הניסיון לשלב מספר פונקציות "תחת מכסה אחד" הביא לכך שאף אחת מהפונקציות הנ"ל לא פעלה כמו שצריך. אך עם ההתפתחויות הרבות שחלו בתחום המיכון המשרדי, אין זה המצב עוד, ובוודאי שלא במוצרי האיכות אותם גסטטנר-טק משווקים.

חיסכון בכסף יכול ללכת בקלות עם חיסכון במשאבים באופן ידידותי לסביבה, שכן כאשר מכונת הצילום, המדפסת, הסורק והפקס משולבים זה בזה, אין צורך להעביר אותם זה מזה בצורה ידנית. כך, למשל, אין צורך להדפיס פקסים, ופעמים רבות ניתן לוותר על הדפסת צילומים, אשר בכל מקרה נזרקים בסופו של דבר אל הפח. זהו צעד מאוד משמעותי בדרך למשרד נטול הנייר עליו דובר במשך שנים רבות. 

שימוש במדפסות משולבות = חיסכון במקום

הכול בסופו של דבר מסתכם לידי חיסכון בכסף, וכך גם נושא המקום. שכירות היא עניין יקר, ושטח משרד אף הוא יקר המציאות. לכן, מנהלי משרדים אינם מעוניינים לאבד שטח יקר עבור מספר מכשירים נפרדים. השילוב של מספר פונקציות במכשיר אחד הופך מדפסות משולבות למוקד מידע מרכזי, אשר אליו מתנקז המידע וממננו הוא יוצא לדרכו.

נוסף לחיסכון הטבעי המגולם במדפסות משולבות, כפי שתיארנו אותו עד כה, מציעה גסטטנר-טק מגוון פתרונות ייחודיים נוספים, אשר מאפשרים ייעול נוסף של השימוש במכשירים משולבים אלה. כך, למשל, מספקת החברה ייעוץ בנושא הפקה יעילה של מסמכים, ייעוץ לשיפור התהליכים המשרדיים ולהפצה מושכלת של מסמכים, וכן ייעוץ לאבטחה של מסמכים ארגוניים חשובים. 

שימוש במדפסות משולבות  = חיסכון בדאגות

בזכות מגוון המוצרים האיכותיים והשירותים הנלווים שמציעה חברת גסטטנר-טק ללקוחותיה ביכולתם ליהנות ממגוון היתרונות שיש למיכון המשרדי החכם להציע לעסק שברשותם, וזאת מבלי לדאוג לנושאים כגון עלות אחזקה, תיקונים, טיפול והחלפה של חומרים מתכלים ועוד. צוות החברה שמח לעמוד לשירות לקוחותיה, וללוות אותם לכל אורך הדרך, כך שהתנהלות המשרד תוכל להתקיים ללא הפרעה מיותרת.

זכרו שמכשור משרדי מתאים יכול לחסוך לכם זמן וכסף ובכוחו להגדיל את תפוקת העבודה שלכם. כמו כן, היתרון הנוסף של המדפסות המשולבות הוא לא רק בכך שהם "חוסכים לכם", אלא גם שהם הופכים את מקום העבודה שלכם ליוקרתי, לא פחות: ממש כמו בגדי עבודה רשמיים שמשרים אוירה רשמית ופרודקטיבית שמחייבת רצינות, הרי שמכונה משולבת כמו מדפסת מתקדמת שכזו, תגרום לעובדים להבין שמשקיעים בהם, וגם הלקוחות שיגיעו למשרד שלכם לא יוכלו להתסיר את פליאתם למראה המכונה המעוצבת, הקטנה והמתוחכמת שממנה יצאו ההדפסות שתגישו להם.

כך שמדובר בלא פחות מהשקעה משתלמת, ממש כך.

מגוון מדפסות משולבות

לא עוד מדפסת, פקס וסורק על שולחן אחד מהיום רק מדפסות משולבות!

מדפסות משולבות

מדפסות משולבות